SIMPLE & POWERFUL

Snažíme se nabídnout to, co nám u ostatních chybí.


Více domén pod účtem

Pod jedním účtem můžete mít umístěno kolik domén jen chcete. Po první objednávce získáte přístup do administrace, kde už si pak lehce přidáte domény další a všechny je můžete z jednoho místa snadno spravovat.

Přehled domén

Přehledná administrace

Velké úsilí věnujeme tomu, aby byla administrace co možná nejvíce přehledná. V naší administraci se budete cítit jako doma. Navíc vždy naleznete poblíž nápovědu, která řeší konkrétní problém.

Responsive image

GIT & Composer

Víme co je pro obsluhu moderních webových aplikací potřebné. Nabízíme proto možnost připojit se ke svému účtu a používat nástroje GIT a Composer podle vlastního uvážení. Využijte sílu těchto nástrojů na maximum!

DNS záznamy

FTP přístupy

Přistupujte ke svým datům jednoduše pomocí FTP úživatelů. Tento způsob je velmi pohodlný a zvládne ho naprosto každý. Stačí k tomu například FileZilla a můžete vesele nahrávat a upravovat svojí webovou aplikaci.

Responsive image

Shell přístupy

Máte rádi Linux? My také! Můžete si zřídit shell přístup ke svému webu a připojit se například pomocí Putty. Můžete se přihlašovat jednak heslem, ale také o mnoho bezpečnějším RSA klíčem.

Responsive image

CRON úlohy

Využijte úplný potenciál webových aplikací. Teprve pomocí periodických úloh můžete proměnit obyčejný web v plně automatickou aplikaci. CRON je služba, která umí automaticky v určitých intervalech spouštět příslušné scripty bez zásahu uživatele. Oslňte své návštěvníky…

DNS záznamy

Individuální nastavení

Máme jasnou vizi, která se od ostatních hostingů liší. Naším hlavním cílem je nabídnout zcela individuální služby. Proto si kdokoliv může objednat například pouze diskový prostor. Nechcete emailový ani databázový prostor? Nemusíte si je brát. Zároveň žádná volba není znevýhodněna. Všechny konfigurace mají stejné nastavení serveru.

Responsive image

Správa DNS záznamů

Nastavování DNS nebylo nikdy jednodušší. Nevíte jak nastavit Google DNS? Nevadí, máme na to šablony. Podporujeme záznamy typu A, AAAA, CNAME, MX, NS, PTR a TXT. Nadneste požadavek a my vám ho s radostí splníme.

Affiliate program

Affiliate program

Partnerství je pro nás důležité a rádi o své zákazníky pečujeme. Jako odměnu dostane každý zákazník, při použití affiliate kódu, 10% z objednávaných služeb jako bonus. Toto je výborná volba například pro grafická studia. Vydělávejte s námi chytře.

Stahování pošty

Pro všechny platí

Nenabízíme balíčky, nabízíme hosting. Proto má jakékoliv nastavení stejné parametry tj. minimálně PHP 5.5. Na serverech běží Apache webový server a k dispozici je MySQL databáze. Každý uživatel má dále k dispozici FTP a SSH přístupy a CRON scheduler. Tato konfigurace je vhodná pro aplikace typu Wordpress, Joomla, ale také například Nette Framework či pro obyčejnou prezentaci v HTML…

Zjistěte, kolik by stálo vaše nastavení