HA Clustery

Když běžný hosting nestačí…


Nabízíme také

Dedikovaný cloud (HA cluster)

Máte velmi náročnou infrastrukturu? Potřebujete vysokou dostupnost a kvalitu parametrů? Můžeme vám nabídnout hostování virtuálních serverů formou dedikovaného cloudu. Zajistíme potřebné parametry a služby, které budou zapotřebí. Pro realizace HA clusterů využíváme dvou datacenter, která nám umožňují poskytovat kvalitativně vysoký standard služeb. Prokonzultujeme s vámi náročnost řešení a očekávání a na základě toho navrhneme optimální zajištění projektu a jeho podporu.

Managed servery

Hledáte něco více než dedikované servery? Ještě vyšší míru bezstarostnosti. Svěřte nám své servery do správy a naši administrátoři vám je budou spravovat, tak aby vaše projekty mohly běžet bez jakýchkoli obav. V rámci služby můžeme zřídit i zálohování systémů a dat.

Zakázkové Cloud řešení

Vidíte sílu Cloudu a úspory, které přináší, ale chcete mít svá data vždy jen u sebe? Nabízíme dlouhodobou spolupráci při konzultacích, plánování, realizaci a správě rozsáhlých projektů výstavby vaší infrastruktury.

Dedikované servery

Nabízíme housing serverů. Můžete si vybrat z široké palety našich vlastních strojů, nebo dodat váš. Zajistíme vám spolehlivou a stabilní konektivitu, napájení a podporu IPv4 a IPv6. Lze pronajímat i rackové skříně se zvoleným výkonem a lze je i zajistit proti fyzickému přístupu.

Sdílené VPS

Nechcete řešit dostupnost a starosti o hardware serveru a přesto potřebujete provozovat svůj vlastní server? Nabízíme možnost umístění vašich virtuálek na cloud. Díky tomu získáte neobyčejnou stabilitu a jistotu vyšší dostupnosti než jste zvyklí.

RAM CPU Disk Cena / měsíc
1 1 10 GB v RAID 10 120,- Kč
2 2 25 GB v RAID 10 266,- Kč
4 3 50 GB v RAID 10 472,- Kč
8 4 100 GB v RAID 10 956,- Kč

Uvedené ceny jsou včetně DPH. Ke každé VPS je k dispozici připojení 100 Mb/s, 1×IPv4 a 1×IPv6.

Garantované VPS

Garantované VPS jsou služba, kterou dnes téměř nikdo nenabízí. Je to totiž velmi náročné na prostředky, ale umíme to. Pokud tedy potřebujete mít jistotu, že zvolené parametry budete mít vždy k dispozici, garantované VPS jsou tou jedinou správnou volbou.

RAM CPU Disk Cena / měsíc
2 2 25 GB v RAID 10 811,- Kč
4 4 50 GB v RAID 10 1440,- Kč
8 6 100 GB v RAID 10 2226,- Kč
16 8 200 GB v RAID 10 3461,- Kč

Uvedené ceny jsou včetně DPH. Ke každé VPS je k dispozici připojení 100 Mb/s, 1×IPv4 a 1×IPv6.

Stabilní IT v dobré kondici je významným konkurenčním náskokem, tak proč zůstávat pozadu…

Máte-li zájem, kontaktujte nás