Kolik bude stát řešení právě pro vás?


Pozor! Momentálně nepřijímáme objednávky od nových zákazníků
Nastavení parametrů webhostingu
Diskový prostor MB
Mailový prostor MB
Databázový prostor MB

Jak dlouho u nás chcete webovou aplikaci hostovat?

Předběžná výsledná cena je ,- Kč včetně DPH


Pozor! Momentálně nepřijímáme objednávky od nových zákazníků

Jakou konfiguraci zvolit?

Nastavení potřebné konfigurace je velmi jednoduché. Přečtěte si níže k čemu se jaká položka hodí a jaké jsou doporučované hodnoty. Vyhnete se tak případným budoucím problémům s nedostatkem prostředků pro webovou aplikaci.


Diskový prostor
Velikost diskového prostoru určuje jaké místo budete mít k dispozici na disku. Je to tedy skutečná velikost webové aplikace. Doporučujeme zvolit velikost dvojnásobnou oproti současnému stavu, aby časem nedošlo k problému s nedostatkem prostoru. Drtivé většině aplikací stačí 1 000 MB.

Mailový prostor
Zde zvolte prostor potřebný pro emailové schránky. Pokud nepotřebujete zvláštní místo pro emaily, zvolte nulový prostor. V opačném případě zvolte součet všech potřebných prostorů. Víte, že budete mít tři emailové schránky a každá potřebuje přibližně 1 000 MB prostoru? Zvolte tedy 3 000 MB. Myslete do budoucna. Emaily budou chodit stále a velikost úměrně poroste.

Databázový prostor
Vetšina webových aplikací potřebuje kromě diskového protoru také prostor pro MySQL databázi. Opět platí, že je dobré myslet do budoucna a tak zvolte raději větší prostor. Běžným malým webových aplikacím by mělo stačit 1 000 MB.

Ceník služeb navíc

40 Kč
Zaslání potvrzené faktury poštou.
35 Kč
Vrácení platby.
500 Kč
Vyžádaný zásah administrátora. V případě autoritovaného požadavku či řešení problému, který vznikl kvůli nám, žádný poplatek účtován samozřejmě není.

Chybí zde nějaká informace? Napište nám a my jí sem doplníme. Není nic jednoduššího.

Platební bránu poskytuje